Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie głośno o górkach czechowskich. PiS chce wstrzymania prac nad nowym planem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 czerwca 2017 r. o 13:07 Powrót do artykułu
Wystarczy mi ze widze betonowe os.prestige i zabudowę na przy poligonowej...powinni nazwy adekwatne nadawac- " os. betonowa oaza", " betonowy przyczółek","brukowy raj" itd. Ani deweloperzy ani rada miasta nie szanuje zieleni. Wybetonujcie gorki, pozbądzcie sie tego nieuzytecznego, obnizajacego temperature syfiastego terenu. W lecie bedzie przyjemnie cieplo od betonu. Kto to widzial w nowoczesnym miescie żeby trawe sadzic w srodku miasta... A juz zeby sama urosla to ja w ogole nie wiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy obraz Górek to: tony śmieci wyrzucanych przez okolicznych mieszkańców, przesuszona trawka podpalana co roku przez tych samych mieszkańców, parę chwastów samosiejek, koczujący bezdomni i watahy dzików beztrosko biegające po całym terenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prestige? Gdzie ty beton na tym osiedlu widziałeś? Mój brat ma tam mieszkanie, byłem u niego już kilka razy i żadnego betonu nie dostrzegłem. Zmień dilera chłopczyku albo przestań celowo pisać takie bzdury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Wystarczy mi ze widze betonowe os.prestige i zabudowę na przy poligonowej...powinni nazwy adekwatne nadawac- " os. betonowa oaza", " betonowy przyczółek","brukowy raj" itd. Ani deweloperzy ani rada miasta nie szanuje zieleni. Wybetonujcie gorki, pozbądzcie sie tego nieuzytecznego, obnizajacego temperature syfiastego terenu. W lecie bedzie przyjemnie cieplo od betonu. Kto to widzial w nowoczesnym miescie żeby trawe sadzic w srodku miasta... A juz zeby sama urosla to ja w ogole nie wiem...
 ale jeśli plan przewiduje tylko zabudowę w kilku punktach górek, na 20-30 proc ich powierzchni, to jak to się ma do "zabetonowania"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już dawno powinni tam postawić mieszkania i nie byłoby tej całej jałowej dyskusji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prestiż jest akurat bardzo ładnym osiedlem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wg planu z 2005 30% można zabudować już teraz, kwestia się rozbija o zamianę funkcji z usługowej i mieszkaniowej na wyłącznie mieszkaniową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Prawdziwy obraz Górek to: tony śmieci wyrzucanych przez okolicznych mieszkańców, przesuszona trawka podpalana co roku przez tych samych mieszkańców, parę chwastów samosiejek, koczujący bezdomni i watahy dzików beztrosko biegające po całym terenie.
 niestety muszę przyznać rację koledze, górki to nie jest teren zbyt atrakcyjny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jednej strony wybieracie wiecznie blokujący wszystko pis.a to równa się  brak infrastruktury i firm. A z drugiej wolicie niuzytki zamiast inwestycji.nie będzie inwestycji nie będzie kasy w mieście a tam będzie wielki syf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UCYWILIZOWAĆ W KOŃCU TEREN GÓREK BO ŻAL NA NIE PATRZEĆ, ROŚLINNOŚCI UBYWA Z DNIA NA DZIEŃ, TEREN JAK BYŁ NIEDOSTĘPNY DLA ZWYKŁEGO ŚMIERTELNIKA TAK DALEJ JEST NIEDOSTĘPNY, KORZYSTA Z TEGO DOBRODZIEJSTWA GARSTKA LUDZI A PRZYPOMINAM, ŻE CZECHÓW MA 50 TYŚ MIESZKAŃCÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teren prywatny więc nic tu pitolenie Pituchy nie pomoże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to właściciel terenu decyduje co tam będzie, jakby kiedys PISiory nie sprzedały tych terenów Echo to nadal byłyby w rekach miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie, teren jest prywatny, plan zagospodarowania dawno uchwalony...więc po co deweloper na nowo wznieca dyskusje? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecny właściciel ma prawo zagospodarować teren zgodnie z bieżącym planem zagospodarowania. Nikt mu tego nie wzbrania. Co więcej - nie widać ręki gospodarza na tym terenie, a od zmiany właściela już trochę czasu minęło. Upragniona przez nowego właściciela zmiana wiąże się z budową bodajże do 4 tysięcy mieszkań. Co to oznacza dla Czechowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budowa osiedla wielkosci felina miedzy dwoma duzymi osiedlami jest dobrym pomyslem? No comment
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech budują co chcą, ich prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jesli wytatuuję Ci 20-30 procent Twojego ciała to nie będziesz wytatuowany??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
UCYWILIZOWAĆ W KOŃCU TEREN GÓREK BO ŻAL NA NIE PATRZEĆ, ROŚLINNOŚCI UBYWA Z DNIA NA DZIEŃ, TEREN JAK BYŁ NIEDOSTĘPNY DLA ZWYKŁEGO ŚMIERTELNIKA TAK DALEJ JEST NIEDOSTĘPNY, KORZYSTA Z TEGO DOBRODZIEJSTWA GARSTKA LUDZI A PRZYPOMINAM, ŻE CZECHÓW MA 50 TYŚ MIESZKAŃCÓW
 +1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najmniej cenne tereny oddać pod zabudowę, najcenniejsze zostawić zielone. Stworzyć park z prawdziwego zdarzenia, taki z którego faktycznie mieszkańcy będą mogli korzystać. Najgorsze to zostawić tak jak jest, bo nikt z tego nie korzysta - ani mieszkańcy ani właściciel terenu. 100 hektarów w środku miasta leży odłogiem i marnieje a pożywkę mają jedynie takie polityczne hieny jak Pitucha, wykorzystujące temat Górek do rozgrywek politycznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buk napisał:
Czy jesli wytatuuję Ci 20-30 procent Twojego ciała to nie będziesz wytatuowany??
 Dobre i celne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...